Ціни

Хочу розказати,як я працюватиму на твоєму святі.

Приїду за адресою зарання оговоренного часу на 20-30 хвилин,щоб познайомитись з усіма присутніми,стати "своїм" в компанії-після цього і молодята,і їхні родичі та друзі будуть більш розслаблені і готовими до зйомки. Почну з репортажної зйомки, пофотографую загальні підготовчі моменти всіх присутніх, роботу візажиста та стиліста, а також, деталі та аксесуари, які і молодятам важливі, і іншим підрядникам (флористам, дизайнерам, кондитерам) для їх портфоліо.
Потім вже відбудеться найцікавіше-зйомка ранку нареченої ( в подарунок в пакетах Стандарт та Преміум) або нареченого з їхніми друзями,подругами,мамами,батьками та іншими родичами. Вдягання та фотографування молодят окремо в готових образах. Раджу тобі обовязково спланувати в свій таймінг дня фотосесії ранку. Я особисто дуже люблю фото, які виходять саме при підготовці в домашніх умовах, і саме з них потім буде починатись твоя книга, тому і вирішив дарувати таку зйомку безкоштовно.
Далі фотографую зустріч наречених чи викуп.
В РАЦСі, на вінчанні чи виїздній церимонії я закцентую увагу під час роботи не тільки на молодих та розпису, а й на емоціях батьків та гостей,які потім тобі буде важливо переглядати в книзі через роки.
Потім може бути прогулянка молодих,на якій я не буду змушувати вас штучно позувати на якомусь гарному фоні,а,в першу чергу,знайду красиве світло, виведу вас на справжні щирі, природні емоції і сфотографую.
Зйомку в ресторані я починаю з фотографування інтер'єру, декору, фотозон, деталей. А далі репортаж про ваше святкування на банкеті, перший танець, тости батьків та рідних, конкурси, танці, і, звичайно, торт!!!

ВАРТІСТЬ І НАПОВНЕННЯ ВЕСІЛЬНИХ ПАКЕТІВ
(дата бронюється після оплати 10% від вартості пакету)

Пакет Що входить Ціна
Мінімальний До 5 годин зйомки, 200+ фотографій. Авторська корекція всіх фотографій. Фото віддаються у вигляді ссилки на файлообміннику. Час очікування готового результату до 2-х тижнів 8000 грн
Оптимальний (весь день) 12 годин зйомки , 600+ фотографій. Авторська корекція всіх фотографій. Фірмова флешка. Допомога рекомендаціями в організації весільного дня та по підбору інших весільних фахівців. Знижка 1000 грн при замовленні нашого відеографа. Час очікування готового результату до 6-7 тиж. 12000 грн
Преміум (весь день) Безкоштовна зйомка ранку нареченої ( 1 год. ) + 13 годин зйомки, 800+ фотографій. Авторська корекція всіх фотографій. Ретуш весільної серії 60-80 фотографій. Фірмова флешка. Допомога рекомендаціями в організації весільного дня та по підбору інших весільних фахівців. Знижка 1000грн при замовленні нашого відеографа. Солідна фотокнига 30х30 на 20 розворотів. Знижка на фотокниги для батьків 20%. Післявесільна дозйомка в Європі. Зберігання ваших фото на випадок втрати протягом 1 року. Час очікування готових фотографій 4-5 тижнів. 18000 грн
Погодинно +1 година зйомки до пакета 1000 грн
Закордонна зйомка Будь-яка кількість годин за домовленністю
Індивідуально Якщо жоден з наявних пакетів тобі не підійшов або ж хочеш щось змінити в них під себе, пиши чи телефонуй і сформуємо спеціальну вигідну пропозицію індивідуально!
Відео За потреби, в команді є відеограф. від 1000грн/год
ФОП Рясна-Логвинюк Юлія Юріївна (номер картки для оплати та броні ПБ 5168 7456 0198 5424)