Відгуки

Марина та Олексій

Київ 02.09.2017

Слава и Юля!Благодарю вас за то,что запечатляете самые важные и счастливые моменты в нашей жизни!Фотография,как машина времени-даёт возможность перенестись во времени и сново испытать те счастливые эмоции!) PS.надеюсь,до скорых встреч))

 

Катя і Ярек

Київ,Гдиня(Польща) 25.05.2019

Велике дякую за фото!!!! Наново пережили весілля.Фото супер!!!!!!  Дуже раді,що Ви були з нами в цей день!

 

 

Вікторія і Володимир

Київ 14.09.2019

Спасибочки тебе,Славочка,за то,что был с нами в этот важный день и за эти фото,которыми хочется делиться и делиться,как воспоминаниями!!)) Фото просто бомбаракета!!!

 

Наталя і Богдан

Львів 05.10 2019

Дякуємо тобі та всій команді,яка була з нами в цей день! Це було щось неймовірно!! Настрій із самого ранку до пізньої ночі-драйв,жарти,почуття,усмішки,легкість! Відповідні і фото ми отримали! Круть!!! Не можемо натішится усіма знімками)))  Окрема подяка за книгу! Весільні фото обов’язково потрібно роздруковувати-зовсім по-іншому сприймається спогади!!))
Обов’язково Вас радитимемо,як класного фотографа!!!

 

 

Орися і Вадим

Львів 17.08. 2019

Вячеславе,хочемо з Вадимом щиро подякувати Вам за роботу,а також,величезний привіт від мами-вона сказала,що ніколи такого милого фотографа не бачила))))))
Успіхів Вам!!!

 

Анастасія і Леонід

Київ 19.10.2019

Как же круто,когда получаются такие фотки,как у тебя в голове!  Спасибо большое креативному и професиональному фотографу Вячеславу!! Были приятные ощущения от комфортной съемки))

 

Іра та Андрій

Біла Церква 31.08.2019

Я вже вчора не відписувала,бо лиш о 00.22 закінчили переглядати фото.Спочатку фотомарафон був з Андрієвими,потім з моїми,і мушу визнати,що я готова їх передивлятись щодня. Сказати,що ми в захваті,то нічого не сказати!
За кожен момент,за кожного присутнього,за кожну емоцію хочемо сказати «дякую»! То кайф! Вранці уже посипались повідомлення,щоб ділились і не скупились)))

Одне діло студія(там все ідеально,окреме дякуємо,що розшевелили нас!),але в приємному шоці ще від фото на заході сонця,від фотографій на території закладу(чорно-білі фото взагалі вийшли,як обложка до довгоочікуваної прем’єри осені,фото з церимонії й просто на сходинках),від фото в коридорі приміщення фотостудії(в тому коридорі,де,здається,з красивого були лиш ми з вами,фото вийшли красивезні).

А ще після вчорашнього дня в Андрія,певно,алергія на слово «клааааас»)))) Ми були,як чайки…

 

Аліна та Сергій

Київ 15.06.2019

Спасибо большое за фотки! Все в восторге)) Я хочу выложить прям все,но боюсь меня забанят))))

 

Олена і Олег

Київ 08.12.2019

Дуже дякую за чудофу фотосесія і роботу!Я надзвичайно вдячна Вам за вашу професійність та індивідуальний підхід до кожного) Дякую за щасливі моменти та яскраві емоції наших батьків!) Ви професірнал своєї справи. Батьки задоволені від наших фото,я давно не бачила їх такими щасливими))) Велике Дякуємо!!!!!!!!

 

Катерина і Владислав

Сквира 21.12.2019

Якщо чесно,то я не знаю як описати свої відчуття зараз) В мені ніби вулкан зірвався-фото просто бомбааааа!!!! Дякую велике!!))

 

Іра та Сергій

Житомир 14.12.2019

Дякуємо тобі,Слава,за прекрасну роботу!!! Все пройшло чудово,лише,шкода,снігу не було))))  Альбом бомба ,я вже разів 15 його передивилася! Дякую тобі за роботу! За те,що допомагаєш зберегти важливі моменти життя! Спогади про наше весілля в твоїй книзі-це безцінно!